Zázraky se dějí!

Když jsem dnes v 1:30 ráno pořád ještě nespala a Brambůrka se svíjela v křečích a plakala, napadlo mě: “To bude zítra teda posranej den.”

A víte co? Dnešní den byl asi nejlepší od porodu!!!

Sice jsem ráno nebyla moc vyspaná, ale hodila jsem se do pohody. Hrála jsem si asi hodinu a půl s klukama, než se probudila nejmladší. Vypila jsem si v klidu kafe a když se Brambůrka probudila, kluci si šli ochotně sami hrát do pokojíčku, protože už byli maminky nabažení. Oběd byl dneska rychlovka, odpolední spaní se povedlo a já se dospala. Zatímco kluci už byli vzhůru a koukali na pohádku, já si dala svačinu, zacvičila si a malá to celé prospala. Odpoledne vzal Pracovitej Kecala na výlet na kolech, já si doma četla knížku s Tygrem a Brambůrkou. Večer jsem upekla chleba. A protože bylo celý den podzimně, napadlo nás zapnout saunu. Nevěřila jsem, že by B večer spala a já stihla aspoň jedno saunovací kolo, ale zkusit jsem to chtěla. Dopadlo to nad očekávání a já si užila domácí wellness.

A já tady sedím v šoku. Nachystaná na spaní, za sebou mám sprchu, kdy jsem nespěchala a Pracovitej nechoval na rukou zuřivou Brambůrku, příjemně unavená ze sauny. Kdyby mi někdo včera řekl, že dnešek bude takhle povedenej, nevěřím mu.

Takže přátelé, mámy a tátové, i když budete třeba dneska v noci ponocovat nebo se zítra ráno bude zdát, že je všechno tak nějak na nic, neházejte flintu do žita. Třeba se na vás usměje štěstí a zítřek bude taky nakonec docela fajn den!

Protože zázraky se očividně dějí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *