Prázdniny? Pro mámu tří dětí ani náhodou

Mám pro vás už čtyři rozepsané příspěvky, jenže jsou vánoční prázdniny. A to znamená jediné. Tři děti neustále doma.

Ty dva týdny už jsou opravdu hodně znát. Včera jsem chtěla utéct někam do lesa, do ticha. Aspoň že jednou denně s Brambůrkou na procházce s kočárkem zažívám to nádherné ticho, jinak bych už tady nebyla.

Kluci nás už ráno budí svýma hádkama o hračky a o to, na co si budou hrát. Pokračuje to celý den až po poslední hádku o plyšáka, kterého normálně nikdo nechce, ale v tu chvíli s ním chtějí usínat oba. Už si prostě lezou na nervy. Ve středu jsme povinně po jedné hádce Tygra poslali k babičce, aby si od sebe odpočinuli. Čtvrtek zachránila návštěva s procházkou a kamarádkou kluků.

Když se nehádají, tak si spolu hrají. Takové ty oblíbené klukovské hry. Běhají, křičí, bojují. Potřebují vyběhat venku, jenže když já jsem nemocná nebo mám Brambůrku v nosítku, není to ono. Ještěže mají tátu, který je bere ven a utahá, jenže ten nemůže každý den a od čtvrtka pracuje.

Brambůrka po skvělém týdnu, kdy jsme spaly, opět dvě noci plakala, důvod jako obvykle neznámý (že by konečně ty zuby? nebo zase rýma? kdoví kdoví).

Mně do toho v noci přišla hrozná bolest hlavy a je mi prostě celkově zle.

Takže vám dneska napíšu jen tohle: UŽ JEN NECELÉ DVA DNY A BUDE ZASE ŠKOLKA!!!

Fotka naprosto klasická. Kluci se houpou na houpačce v pokojíčku, minutu na to už se hádali, kdo tam bude a kdo ne. Kolem nich v pokojíčku hroznej bordel🙈

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *