O kom to tady bude?

Já jsem Máma. Máma, která nemele maso, ale dlouho se snažila přežít v ryze mužském světě svých synů a manžela. Proto Máma mezi bagry. Máma, které se blíží třicítka, a tak se rozhodla dostudovat vysokou školu. Máma, která se nedávno narodila dcera, a tak už mezi těmi bagry není jediná ženská.

Můj manžel je Pracovitej. Kdo ho zná, ví, že to sedí. Jeho nejvýraznější vlastnost je to, že odpočívá prací. Od kancelářské práce prací fyzickou, od práce na zahradě prací kreativní. 

Starší syn je Kecal. Má čtyři, dva roky nemluvil a všichni se báli, že je něco špatně. Dneska vymluví díru do hlavy komukoli. Chce být hasič, kosmonaut, jeskyňář, motorkář, policajt a potápěč. Když něco chce, vyrobí si to z papíru. Ať je to cokoli. 

Mladší syn má dva a půl. Říkejme mu třeba Tygr. Jestli znáte Tygra z Medvídka Pú, asi už tušíte, jaký je. Divoký, nezkrotný, plný energie, nadšený ze všeho. Potřeba spánku minimální. Chce zatím hlavně všechno, co má nebo dělá starší brácha. Chce to hned a neváhá si to vyřvat. Naštěstí zatím umí jen asi dvacet slov. Bagr je jedno z nich.

Nejmladší je Brambůrka. Zatím hlavně kouká na svět kolem a mezi její zájmy patří máminy prsa. Uvidíme, co nás s ní čeká.